+48 607 684 705

NASZ ZESPÓŁ

POZNAJ NAS!

Jesteśmy grupą ludzi z różnymi kompetencjami, pasjonatami zmiany standardu nieruchomości w wymiarze remontowo projektowym jak i inwestycyjnym.

O NAS

Jesteśmy zespołem osób z różnymi kompetencjami w zakresie remontów. Wśród nas są wyspecjalizowani architekci, kierownicy budowy, inwestorzy, agenci nieruchomości oraz eksperci kredytowi. Ponadto nasi specjaliści to 16 ekip remontowo-budowlanych. 

Mamy 5-letnie doświadczenie w zakresie projektowania i kompleksowego wykończenia mieszkań i domów „pod klucz”. A także sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Nasze mieszkania sprzedają się w bardzo krótkim czasie, dzięki unikalnemu designu, który jest ponadczasowy i przyciąga uwagę osób zainteresowanych zakupem nieruchomości czy wynajmem. Zrealizowaliśmy już ponad 287 wnętrz w stolicy i jej okolicach.

NASZE WARTOŚCI​

Poznaj wartości jakie przyświecają współpracy z MDekor.

Partnerstwo - Współpracę opieramy na profesjonalizmie oraz zaufaniu. Nasi eksperci pomagają w wyborze odpowiedniego pakietu oraz materiałów, a także odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Otwartość - Jesteśmy gotowi realizować Twoje najśmielsze pomysły na wymarzone wnętrze. Zapewniając najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz funkcjonalność dostosowaną do Twoich potrzeb. 

Zaangażowanie - To co robimy, robimy na 100%. Najwyższa jakość wykonania i zadowolenie klientów to nasz główny cel. Możesz spokojnie zostawić nam klucze do mieszkania, wyjechać na urlop, a my zajmiemy się remontem Twoich 4 kątów. 

Terminowość - zawsze dotrzymujemy umówionego terminu. Jesteśmy profesjonalni, nasz zespół dba o bezpieczny, szybki remont oraz estetyczne i komfortowe wnętrze.

Najwyższa jakość obsługi klienta - Naszym głównym celem jest sprawny proces przeprowadzenia remontu i zadowolenie klienta. Mamy 100% zadowolonych klientów.  

STANDARD OBSŁUGI W MDEKOR

3 LATA GWARANCJI

3 LATA GWARANCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GWARANCJA SATYSFAKCJI

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ MATERIAŁÓW

INDYWIDUALNY OPIEKUN KLIENTA

INDYWIDUALNY OPIEKUN KLIENTA

GWARANCJA KOSZTU REMONTU

GWARANCJA KOSZTU REMONTU

GWARANCJA TERMINU

GWARANCJA TERMINU